Umělci

Stánky

 • LaProve.com
  LaProve.com

  LaProve.com: distribuční systém zaměřený na tradiční potraviny nejen, ale zvláště  Mexické provenience. Kultura, ekosystém, trvalá udržitelnost. Bráníme se elitismu v gastronomii. 

 • Agave Spirits
  Agave Spirits

  We are a Czech based company with a Mexican heart. The brands we select are carefully chosen to offer the finest and most original products to the European market. 

 • Stánek 2
  Stánek 2

  Naše vlastní produkce netypických jídel a nápojů. 

 • La Cuenca de Miguel
  La Cuenca de Miguel "LCM"

  Všechno to začalo v Řecku v roce 2000. Nabízí mexická jídla hlavně tamale, aby byla známa kultura, chuť a mexická tradice.

 • Las Margaritas
  Las Margaritas

  Las Margaritas offers cocktails and small foods inspired in Latin American tastes. For this event our menu includes from Mexico and the Caribbean beaches margaritas, mojitos, caipirinha and lemonades, and from Venezuela arepas reina pepiada, beef empanadas, and guasacaca sauce. Stop by for some good sabor latino!

 • Nectar Peace and Love Food
  Nectar Peace and Love Food

  Veganská kuchyň, mexický projekt původně ve městě Veracruz v Mexiku. 

Všechno to začalo v Řecku v roce 2000. Nabízí mexická jídla hlavně tamale, aby byla známa kultura, chuť a mexická tradice.
Účast na mexických stranách, na mexickém velvyslanectví v Aténách a na večírcích Latinos a Mexičanů.
Před rokem jsme zde začali v Praze postupně zavádět naši filozofii (kultura, chuť a tradice).
Odkud jsme získali podporu mexické komunity, která existuje v Praze, řecké komunity a Čechů, kteří milují naši zemi Mexiko.
Pro La Cuenca de Miguel LCM je hrdost účastnit se této akce, abychom mohli šířit naše zcela tradiční tamale.
Denně náš jídelní lístek roste s tradičními pokrmy, o které nás mexická komunita sama požádala, jako jsou plněné chilli, flautas, chilaquiles, enchiladas, mexické dušené empanadas (krtek, rajas atd.) A samozřejmě chiles en nogada.
Tím se mísí část naší mexické a řecké kultury současně, a to také použitím sýru řecké fety a také řeckých jídel s mexickou příchutí.
"Viva Mexiko"

Kontaktuj nás