Umělci

Stánky

 • LaProve.com
  LaProve.com

  LaProve.com: distribuční systém zaměřený na tradiční potraviny nejen, ale zvláště  Mexické provenience. Kultura, ekosystém, trvalá udržitelnost. Bráníme se elitismu v gastronomii. 

 • Agave Spirits
  Agave Spirits

  We are a Czech based company with a Mexican heart. The brands we select are carefully chosen to offer the finest and most original products to the European market. 

 • Stánek 2
  Stánek 2

  Naše vlastní produkce netypických jídel a nápojů. 

 • La Cuenca de Miguel
  La Cuenca de Miguel "LCM"

  Všechno to začalo v Řecku v roce 2000. Nabízí mexická jídla hlavně tamale, aby byla známa kultura, chuť a mexická tradice.

 • Las Margaritas
  Las Margaritas

  Las Margaritas offers cocktails and small foods inspired in Latin American tastes. For this event our menu includes from Mexico and the Caribbean beaches margaritas, mojitos, caipirinha and lemonades, and from Venezuela arepas reina pepiada, beef empanadas, and guasacaca sauce. Stop by for some good sabor latino!

 • Nectar Peace and Love Food
  Nectar Peace and Love Food

  Veganská kuchyň, mexický projekt původně ve městě Veracruz v Mexiku. 

Carlos Casasola promoval v roce 2019 v programu Master in Photography. Svou práci rozvíjel v dokumentárním studiu u Markety Kinterové. Casasola se připojil k Národní galerii v Praze v roce 2019. V současné době je Carlos součástí Kulturní Kliniky, kolektivu, jehož cílem je být prostorem a okamžikem vyjádření a šíření umělců zaměřených hlavně na hispánské řečníky, ale s otevřeností dosažení vazeb s jinými komunitami. Moje práce v posledním desetiletí hovoří o vědomém a nevědomém vztahu člověka ke světu, ve kterém žije, a jak jsou ovlivněny. Pocházím ze světa, kde je krize konstantní, přimělo mě to zaujmout geopolitiku a pochopit důležitost naší opravdu normální globalizace. Být soudobý a svým způsobem také postmoderní mě nutí vyjádřit tento pocit ve své práci. Fotografie je největší konstanta v mé práci, ale také jsem se zabýval videem, 3D, temnou komorou a používáním objektů. Obsah je různorodý, od abstrakce po neshodnost. Nostalgie, odkud pocházím, je v mé práci také konstantní

Kontaktuj nás