I need you!
I need you!
Become a shareholder and support the film documentary through purchase of the financing t-shirt ! You will get 0.5% of the profits.
Migrace
Migrace
Proyecto "Migración Vagabunda" de Carlos Casasolas, Buenas Artes y Fiestak
Meet el tigre
Meet el tigre
Proyecto "Migración Vagabunda" de Carlos Casasolas, Buenas Artes y Fiestak.cz
I have
I have
a certain message for you.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Umělci

Paul Reyes
Paul Reyes

Scientist and paintor

Paul Reyes is a Mexican scientist and painter. He studied his Ph.D. in chemistry at Universidad Nacional Autónoma de Mexico (UNAM), Mexico City. In 2010, after he finished his Ph.D. studies, he got a postdoctoral fellowship from the Institute of Organic Chemistry and Biochemistry of the Czech Academy of Science (IOCB), Prague, Czech Republic. As a painter, he is attending painting courses since 2015 in a private art studio in Prague. He is also a teacher of drawing and painting at the IOCB. He has exhibited his work at IOCB Prague, Naprstek Museum, in scientific journals as front covers, and in some private exhibitions in Prague. He is a curator of the internal artistic exhibitions at IOCB Prague.“I am a chemist by profession and artist by heart”.

Carlos Casasola
Carlos Casasola

Vizuální Umělec

Casasola, absolvent Filmové a televizní školy Akademie múzických umění v Praze (FAMU v češtině), rozvinul svoji práci jako dokumentární fotograf a v roce 2019 nastoupil na Katedru fotografie Národní galerie v Praze.

Cesar Isaac
Cesar Isaac

Multidisciplinární umělec

Svým způsobem pracuji s opakovaně použitelnými materiály. Provádím instalace, označování, video Hi8 a hraji na klávesnici, hledám galaktické rytmy a nahrávám svou hudbu jako diktafony. Píšu poezii a povídky. Moje práce vychází z ulice, rozhlížím se kolem sebe a nacházím záblesky nebo objekty, kterými mohu vyjádřit, jak vidím svět a lidi.

El Tigre Rojo
El Tigre Rojo

Spisovatel, filosof, malíř

Carlos Davis Resendiz alias „Tigre Rojo“ ze Sonory je malíř, sochař, lékař a spisovatel mexického původu. V depresivním období změnil povolání z praktického lékaře na sochaře a malíře a začal hledat inspiraci na jiných kontinentech. Ve svém umění se věnuje novému věku Ježíše Krista. Jeho díla jsou v soukromých sbírkách ve Francii, Itálii a České republice.

Elizabeth Merchantg
Elizabeth Merchantg

Sochařka

Se specializací na sochařskou techniku ​​mexického populárního umění cartonería. Organizátor prezentace mexického projektu v Praze „Matices de Nuestra Tierra“ folkové skupiny Yoalli Ehecatl 2019.

Xolotl Martinez
Xolotl Martinez

Tanečnice

Aztécký učitel tance a temazcal (rituální lázeň z Mexika), tradiční a alternativní terapeut, konzultant Tonalamatl (kniha destinací mexicko-toltécké tradice). Více než 10 let navštěvuje a sdílí kulturu tisíciletí v Mexiku v České republice a Evropě.

Sugued Serrano
Sugued Serrano

Umělec

Vystudoval agroindustriální inženýrství na Chapingo University v Mexiku. Po krátké pracovní zkušenosti studoval magisterský titul v oblasti bezpečnosti potravin na nizozemské univerzitě Wageningen. V současné době pracuje jako konzultant a analytik trhu pro zemědělsko-potravinářský a energetický průmysl. Vášniví ohledně udržitelnosti potravin a věří, že je možné změnit se pro lepší budoucnost.

Omar Rojas Ruiz
Omar Rojas Ruiz

Skladatel

Vystudoval hudební kompozici v Centru hudebního výzkumu a studií, kde působil jako pedagog v letech 2002 až 2006 a v roce 2014; V roce 2009 získal magisterský titul v oboru kompozice na Janáčkově akademii múzických umění v Brně v České republice a doktorát v oboru kompozice a teorie v roce 2012, což je stejná instituce, kde v současné době vyučuje dějiny hudby. Latinskoamerická hudba.

Laura Lopez
Laura Lopez

Stand-up umělec

Od skromných začátků začala Laura López hrát komedii Stand Up krátce před přesunem z Číny do České republiky. Jako Mexičanka-Američanka začala Laura dělat komedii v angličtině. Po chvíli se vyzvala a očarovala jinou komunitu tím, že vstala v jazyce, který není jejím mateřským jazykem: ruštině. Díky komediálnímu klubu Stand Up Prague mohla Stand Up dělat ve městech v Německu, Polsku a na Ukrajině, vše v ruštině.

Kontaktuj nás